PROSTO LS-G45-E14-8-CW LED fényforrás, gömb, 8W, E14, 5000K
Cikkszám:
LS-G45-E14-8-CW
Cikkszám:
LS-G45-E14-8-CW
  • tápellátás: 220-240 V~ / 50-60 Hz
  • teljesítmény : 8W
  • foglalat: E14
  • szín: hidegfehér
  • színhőmérséklet: 5000K
  • fényáram: 800 lumen
  • világítási szög: 220°
  • energiahatékonysági osztály: F
  • fogyasztás: 8kWh / 1000 óra
  • élettartam: 15000 óra
  • szabályozhatóság: nem
  • ház anyaga: műanyag
  • IP-védelem: IP20
  • működési hőmérséklet: -20 és +40°C között
  • tömeg: 34 g
  • méretek: szélesség 45mm x magasság 89mm
Márka:
PROSTO
Szavatossági idő:
2 év
Várható szállítási idő (ExpressOne):
Várható szállítási költség (ExpressOne):
1590
Raktáron
Csomagajánlatok
LS-G45-E14-8-CW PROSTO LS-G45-E14-8-CW LED fényforrás, gömb, 8W, E14, 5000K